Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Aplikacja agenta
Dom

FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

Chiny FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED Certyfikaty
Chiny FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED Certyfikaty
Dziękuję bardzo za sprawną obsługę. Doceniam nadzieję, że możemy zrobić znacznie więcej biznesu!

—— Jake

Cieszę się, że możemy utrzymać dobrą komunikację i współpracę!

—— David

Im Online Czat teraz

FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Coroczne wyprzedaże : 200million-600million
Rok założenia : 2001
pc Export : 90% - 100%
Fortune Best Corp., Ltd została założona w 2001 roku, mając starszych specjalistów z pełnym doświadczeniem w handlu międzynarodowym stalą 5-28 lat, aby zapewnić profesjonalną obsługę klientów, specjalizujących się w imporcie i eksporcie wszelkiego rodzaju żelaza i stali, surowych materiały i sprzęt.

Dzięki skonsolidowanym silnym relacjom z ponad 50 producentami stali średniej i średniej wielkości oraz wieloma małymi stalowniami w Chinach, a także szeroką współpracą z wieloma dużymi i średnimi przedsiębiorstwami na całym świecie, cieszymy się z rynków obejmujących Koreę, Japonię oraz południowo-wschodni region Azja, Wietnam, USA, Europa, Bliski Wschód, Ameryka Południowa, Turcja, Afryka i inne regiony itp.

Możemy pomóc w zakupie chińskich produktów stalowych z najbardziej odpowiednich hut, po konkurencyjnej cenie, z dobrą jakością i najlepszą obsługą.
Możemy pomóc wprowadzić rudę żelaza, złom stalowy, surówkę, kęs / płytę, a także produkty stalowe i sprzęt do Chin i innych krajów.
Możemy również dostarczać wysokiej jakości materiały i produkty stalowe po konkurencyjnych cenach z krajów innych niż Chiny.

Specjalizujemy się również w imporcie i eksporcie wszystkich rodzajów żelaza i stali, wlewków ze stopu Al (ADC12), złomu żelaznego i nieżelaznego. W przypadku złomu nieżelaznego specjalizujemy się w handlu foliami, materiałami głównie z przemysłu spożywczego, jogurtów itp.


Jesteśmy z Chin:

Nasza główna siedziba mieści się w środkowej części Chin kontynentalnych, wiemy dobrze, jak zarządzać wszystkimi dobrymi chińskimi młynami. Nawiązaliśmy dobre relacje z wieloma dużymi i średnimi młynami, takimi jak WISCO, Capital Steel (Shougang), Ansteel, Baosteel, Maanshan, Baotou, Shagang, Tisco, Nanjing, Xinyu, Hanye, Lianyuan, Xiangtan, Jiuquan, Jinan , Laiwu, Panzhihua, Beitai, Liuzhou, Kunming, Nanchang (Changli), Xingtai, Shaoguan, Pingxiang, Zhujiang, Ningbo Steel, CPIT (Daye, Xingcheng i Shijiazhuang) itp., A także wiele średnich i małych młynów w ciągu ostatnich lat połączenie i / lub udana współpraca.

WYŁĄCZNIE agent chińskiej stali jest WANTED!

Kim jesteśmy:
Jesteśmy Fortune Best Corp., Ltd .:
---- Wiodąca chińska firma stalowa założona w 2001 roku.
---- Posiadanie starszych specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem w branży stali od ponad 26 lat w Chinach.
---- Z bliskimi połączeniami z większością chińskich hut.
---- Aby zapewnić najbardziej konkurencyjną cenę z najbardziej odpowiednich chińskich hut, specjalizujących się w imporcie i eksporcie wszystkich rodzajów żelaza i stali, a także surowców.
---- Aby zapewnić profesjonalną obsługę klientów.
---- Nasza ilość eksportowa w 2015 roku wynosi ponad 700 000,00 MT.
---- Nasz maksymalny roczny obrót wynosi 600 milionów USD.
Utworzyliśmy biura / wyłącznych agentów w Wietnamie, Indiach, Dubaju i cieszą się z nas.
Teraz szukamy wyłącznych agentów w innych krajach.
Będziesz kolejnym wyłącznym agentem czołowego chińskiego dostawcy stali. Skontaktuj się z nami już teraz !!Kto może być naszym (jedynym) agentem:
Z dobrym doświadczeniem w branży stalowej, dobrymi połączeniami z różnymi podmiotami dokonującymi zakupów w kraju, aby być potężnym w rozwijaniu nowych klientów.
 
Odpowiedzialność agenta:
Agent powinien zbierać informacje rynkowe, w tym ceny i wymagania, i regularnie raportować do Fortune Best, aby analizować popyt rynkowy, rozwijać nowych klientów i przynosić nam nowe interesy.

Polityka ochrony agenta:
Każdy klient sprowadzony przez agenta zostanie przekierowany za pośrednictwem tego agenta w rozsądnym terminie. Jeśli zostaniesz wybrany jako nasz jedyny agent w swoim kraju / obszarze, wszystkie zamówienia związane z twoim terytorium będą miały z tobą marżę.

Zysk agenta:
Agentowi przysługuje min. 30% całkowitego czystego depozytu zabezpieczającego (czysty depozyt oznacza całkowite potrącenie marży z opłat finansowych), które należy zapłacić w ciągu 7 dni po otrzymaniu przez Fortune Best płatności od klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj: Jednostki 9-16, 47 / F., World Trade Tower, nr 686, Jiefang Avenue, Wuhan, Chiny
Tel .: + 86-27-8544 8800 Faks: + 86-27-8544 8789 Telefon komórkowy: + 86-1380 7179 585
E-mail: rebecca@fortune-best.com

steel@fortune-best.com

Strona internetowa: www.fortune-best.com

Szczegóły kontaktu
FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Olen Yu

Tel: 86-27-8544 8800

Faks: 86-27-8544-8789

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)