Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Aplikacja agenta
Dom ProduktyWalcowane na gorąco blachy stalowe

Stal o niskiej stopie Stal konstrukcyjna Stalowa taśma antypoślizgowa Powierzchnia przeciwpoślizgowa 15Mt - 22Mt

Chiny FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED Certyfikaty
Chiny FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED Certyfikaty
Dziękuję bardzo za sprawną obsługę. Doceniam nadzieję, że możemy zrobić znacznie więcej biznesu!

—— Jake

Cieszę się, że możemy utrzymać dobrą komunikację i współpracę!

—— David

Im Online Czat teraz

Stal o niskiej stopie Stal konstrukcyjna Stalowa taśma antypoślizgowa Powierzchnia przeciwpoślizgowa 15Mt - 22Mt

Low Alloy Structural Steel Steel Strip Coil Antislip Surface 15Mt - 22Mt
Low Alloy Structural Steel Steel Strip Coil Antislip Surface 15Mt - 22Mt Low Alloy Structural Steel Steel Strip Coil Antislip Surface 15Mt - 22Mt Low Alloy Structural Steel Steel Strip Coil Antislip Surface 15Mt - 22Mt Low Alloy Structural Steel Steel Strip Coil Antislip Surface 15Mt - 22Mt

Duży Obraz :  Stal o niskiej stopie Stal konstrukcyjna Stalowa taśma antypoślizgowa Powierzchnia przeciwpoślizgowa 15Mt - 22Mt

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Baosteel, Anshan, Shougang, Benxi
Numer modelu: Q345A, Q345B, Q345C, Q345D, SS490

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 200mt
Cena: usd/mt
Szczegóły pakowania: Nadaje się do transportu morskiego
Czas dostawy: 30-45 DZIEŃ odnosi się do zaliczki lub nieodwołalnej LC
Możliwość Supply: 50000mt / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Commoditty: Stalowe walcowanie na gorąco w kręgach (HRC) pochodzące z / z Chin, stal konstrukcyjna o niskiej sto Grubość: 1,6 ~ 22,0 mm
Szerokość: 1000mm-2000mm Gatunek: Q345A, Q345B, Q345C, Q345D, SS490
powierzchni: Krawędź młynka, przekrój bez skóry Ważenie: Według faktycznej wagi poświadczonej przez producenta
High Light:

carbon steel voil

,

steel hot rolled coil

Stal o niskiej stopie Stal konstrukcyjna Stalowa taśma antypoślizgowa Powierzchnia przeciwpoślizgowa 15Mt - 22Mt

Opis:

Cewka walcowana na gorąco walcowana jest na młynku gorącego walca z płyt. Można go znaleźć na rynku w formie zwojów lub arkuszy i jest następnie przetwarzany w gotowe produkty przez producenta. Cewka walcowana na gorąco to typowo grubość 2-25 mm i szerokość do 1500 mm.

Cewka walcowana na gorąco jest produkowana jako surowiec do walcowania na zimno zwojów i powlekanych cewek, ale także do bezpośredniego stosowania w różnych zastosowaniach przemysłowych, w tym rur stalowych stosowanych w transporcie, budownictwie, przemyśle stoczniowym, pojemnikach gazu, zbiornikach ciśnieniowych i rurociągach energetycznych. Walcowana na gorąco blacha z antypoślizgową powierzchnią i wzór diamentowy lub łzawiący stosuje się zazwyczaj do schodów, podłóg przemysłowych i desek rozdzielczych do pojazdów ciężarowych

Zakres rozmiarów:

Grubość: 1,6 ~ 22,0 mm

Szerokość: 1000mm-2000mm

Ciężar coil: 15-22mt

Podanie:

Szeroko stosowany w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, elektrycznym, kotłowym i naczyniowym i może być wykonany w reaktorach, obiekcie wymiany ciepła, segregatorze, naczyniu kulistym, zbiorniku na olej, zbiorniku do przechowywania cieczy, reaktorze jądrowym, turbinie i innych maszynach

Kto może być naszym (jedynym) agentem:
Z dużym doświadczeniem w branży stalowej, dobre połączenia z różnymi dostawcami w kraju, silną pozycją w tworzeniu nowych klientów.

Agent Odpowiedzialność:
Agent powinien zbierać informacje o rynku, w tym ceny i wymagania i zgłaszać Fortune Best regularnie do analizy zapotrzebowania rynku, opracowuje nowego klienta i wprowadza do nas nową firmę.

Polityka ochrony agenta:
Każdy klient wprowadzony przez agenta będzie obsługiwany przez tego agenta w rozsądnym terminie. Jeśli zostaniesz jedynym agentem w Twoim kraju / regionie, wszystkie zlecenia związane z Twoim terytorium dzielą się marżą.

Agent Zysk:
Codzienne prowadzenie działalności gospodarczej odbywa się na własny koszt. Nie płacimy miesięcznemu wynagrodzeniu agenta. Agent będzie korzystał z min.30% całkowitego marginesu czystego (marka czysta oznacza całkowity margines potrącenia opłat finansowych), które ma zostać zapłacone w ciągu 7 dni od otrzymania płatności od klientów przez Fortune Best.

Precyzja firmy
Jesteśmy Chińczycy:
Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Chin kontynentalnych, wiemy dobrze, jak zarządzać wszystkimi dobrymi chińskimi fabrykami. Zbudowaliśmy dobre relacje z wieloma dużymi i średnimi fabrykami, takimi jak WISCO, Capital Steel (Shougang), Ansteel, Baosteel, Maanshan, Baotou, Shagang, Tisco, Nanjing, Xinyu, Hanye, Lianyuan, Xiangtan, Jiuquan, Jinan , Laiwu, Panzhihua, Beitai, Liuzhou, Kunming, Nanchang (Changli), Xingtai, Shaoguan, Pingxiang, Zhujiang, Ningbo Steel, CPIT (Daye, Xingcheng i Shijiazhuang) itd., Jak również wiele mniejszych lub średnich fabryk w ciągu ostatnich lat Połączenia i / lub skutecznej współpracy.
Jesteśmy profesjonalni i międzynarodowi:
Mamy wielu doświadczonych pracowników. Wśród nich są niektórzy profesjonalni pracownicy, którzy od ponad 20 lat pracują w międzynarodowym hutnictwie. Dzięki doskonałej pracy zespołowej dobrze wiemy, jak radzić sobie z międzynarodowym handlem żelaza i stali profesjonalną usługą, która przyniosła ciągły rozwój firmy i zadowolenie klienta od samego początku.

Nasz sposób prowadzenia działalności i konkurencyjność:
Dusza naszej Firmy w zakresie rozwoju wywodząca się z naszej podstawowej siły konkursu to:
Najszybsza informacja zwrotna Dokładne informacje
Rozsądny Efektywny
Agresywny Właściwy
Najlepsza obsługa
Nasze cele zarządzania to: Aktywne badania i solidne zarządzanie. Dlatego też wykazaliśmy znakomitą zdolność do kontroli ryzyka i elastyczności wobec dość dużych wahań rynku.

Jesteśmy wiarygodni:
Zawsze trzymamy nasze słowa. Nasz kredyt i reputacja są ważniejsze niż cokolwiek innego. Dzięki naszym doświadczeniom i dobrym kierownictwu, aby współpracować z nami, znajdziesz najbardziej odpowiedni sposób, aby cieszyć się konkurencyjnymi chińskimi wyrobami stalowymi i mieć dostęp do najbardziej dynamicznie rozwijającego się rynku w Chinach.

Nasza filozofia firmy uhonorowuje reputację i wiarygodność ponad zyskiem. Naszym zadaniem jest osiągnięcie wzajemnych korzyści, a także długotrwała i stała współpraca poprzez badanie krajowych i zagranicznych partnerów poprzez import i eksport wykwalifikowanych wyrobów stalowych i ich krewnych.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Twoje wsparcie to nasza stopniowa moc, satysfakcja jest naszym ciągłym celem dążenia.

Nasze Usługi:

1). 24 godziny on line i szybka odpowiedź;

2). Bezpłatne próbki oferowane;

3). Elastyczny termin płatności z L / C na widok, TT, ect;

4). Duże ilości zapasów i krótki czas dostawy;

5). Długi okres usług posprzedażnych.

Szczegóły kontaktu
FORTUNE BEST CORPORATION LIMITED

Osoba kontaktowa: Yuli

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)